BCUninstaller 2.12.0.0

BCUninstaller 2.12.0.0

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
523 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

BCUninstaller eğer bilgisayarınızda yüklü olan programları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir program kaldırma aracı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program kaldırma yazılımı olan BCUninstaller temel olarak Windows’un klasik program ekleme ve kaldırma arayüzüne alternatif olarak kullanabileceğiniz bir araç. Windows’un standart program kaldırma arayüzü genel olarak ihtiyaçlarımızı karşılasa da toplu program kaldırmaya imkan vermemesi zamanımızı verimli bir şekilde kullanamamanıza neden oluyor. BCUninstaller’ı kullanışlı yapan özellik de kaldırmak istediğiniz programları seçtikten sonra sırayla kaldırmaya başlaması ve sizi teker teker program kaldırma derdinden kurtarması.

BCUninstaller bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımlar tarafından ele geçirildiğinde de işinize yarayabilecek bir program kaldırma aracı. Bazı kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza sızdığında denetim masasının program ekle/kaldır menüsü gibi belli öğelerine erişimi engelleyebiliyorlar. İşte bu durumlarda BCUninstaller işinize yarayaibliyor ve sorun yaşadığınız yazılımları kaldırmanıza olanak sağlıyor.

BCUninstaller üzerinde filtreleme ve arama da yapabiliyorsunuz.

İndir

523 kez indirildi