Çılgın Dershane Ada Filmi Full İndir

Çılgın Dershane Ada Filmi Full İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1760 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...

cilgin-dershane-ada-filmi-full-indir

Yapımcılığını Şafak Güçlü ve Selim Çiprut’un kaleme aldığı bu 2015 yapımı gençlik ve komedi filmi sizlerle olacak. Yapımcılığını ise Faruk Aksoy üstlenmiştir. Çılgın Dersane 3 filmi 2014 yılında yayınlanmıştı ve güzel bir gişe elde etmiştir.

Özlem Dersanesi’nin yaramaz öğrencileri 3. seride bir şarkı yarışmasına katılmışlardı. Bu yarışmanın da finali için Antalya’ya gitmişlerdi. Antalya gibi bir yerde bizim haylazlar durur mu hiç? Antalya’nın altını üstüne getiren bu çılgın dersaneliler artık normal bir yaşantıyı çoktan hak etmişlerdi. Antalya filan kesmezdi bu genleri onların yeri ıssız bir adadır. Özlem Dersanesi’nin çılgın öğrencileri bir ada da mahsur kalmışlardır. Burada ekmek, su ve yemek yoktur. İş başa düşmüştür artık. İş eğlenceden öte gidip artık yaşam mücadelesine dönüşmüştür. Şafak Güçlü ve Selim Çiprut’un kaleme aldığı gençlik ve komedi filmi Çılgın Dershane 4 16 Ocak 2015 tarihinde izleyici ile buluştu ve herkesi kahkahaya boğmuştu. İlk yapımı 2007 yılında gösterime giren bu eser kısa süre içinde çok fazla beğeni topladı ve bir seri haline dönüştü. En son 2014 yılında yayınlanan serinin 3üncü eseri güzel bir gişe hasılatı elde etmişti.
Bu yapımda Çılgın Dershane’nin haylaz öğrencileri bir adaya düşmüş ve mahsur kalmışlardı. Bu ıssız adada yemek, su gibi ihtiyaçlarını bulamayan öğrenciler haylazlıktan çok artık bir yaşam mücadelesi vermek zorundadırlar. Çılgın Dershane 4 izleyicilerine komik anlar yaşatan bir gençlik filmdir.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Manşet Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2014 – Türkiye

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Sümer Tilmaç , Ozan Aydemir , Veysel Diker , Serkan Şengül , Okan Karacan

1760 kez indirildi