Image Capture and Upload Program 1.0.1.11

Image Capture and Upload Program 1.0.1.11

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
478 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Image Capture and Upload Program kullanıcılara ekran görüntü alma ve bu yakalanan görüntüleri kolayca internet üzerinden paylaşma imkanı sunan, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır. 

Image Capture and Upload Program bize klavye üzerinden tek bir tuşa basarak ekranımızdaki görüntüyü yakalama olanağı sağlıyor. Image Capture and Upload Program ile ekran görüntüsü alabilmek için sadece F9 tuşuna basmamız yeterlidir. Program bize dilediğimiz takdirde bu kısayol tuşunu değiştirebilme seçeneğini de sunuyor.

Image Capture and Upload Program’ın en güzel özelliği ekran görüntüsü paylaşma işlemini inanılmaz kolay hale getirmesidir. Program ile yakaladığınız ekran görüntüleri otomatik olark imm.io resim paylaşım sitesi üzerine upload edilmektedir. Resim upload işlemi bitince Image Capture and Upload Program yüklediğiniz resmin URL’sini panoya otomatik olarakk opyalıyor ve dilediğiniz yerde yapıştırarak paylaşmanıza imkan tanıyor. Image Capture and Upload Program bizeönceden kaydettiğimiz ekran görüntülerinin internet bağlantılarını da listeleyebilmekte. 

Ekran görüntüsü alma ve paylaşma işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize izin veren Image Capture and Upload Program eğer sürekli ekran görüntüsü paylaşıyorsanız işinize çok yarayacak bir program olacaktır.

İndir

478 kez indirildi