PDF Converter Elite 3

PDF Converter Elite 3

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
490 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

PDF Converter Elite, PDF dosyalarını Word, Excel, Powerpoint, Publisher, resim dosya türlerine dönüştürmeye yarayan bir programdır. Program  ile kolayca eğitim amaçlı ya da kişisel broşürleri, raporları dönüştürebilirsiniz.

“Open” tuşuna tıklayıp, açılan pencereden desteklenen dosya biçimlerinden birini (PDF, TIFF, TIF, JPG, JPEG, BMP) seçip, daha sonra dönüştürme türlerini belirleyip (Belirlediğiniz dosya türüne ait ayarları sağ taraftaki yan pencereden görebilir ve buradan ince ayar yapabilirsiniz. Örneğin, seçilmiş sayfa, sayfalar, sayfa aralığı, çıktı türü gibi çeşitli ayarlar yapılabilir.) “Convert to…” tuşuna tıkladığınızda dönüştürme başlatılır.

Programın “Create PDF” menüsünden bir dosyayı çağırıp (ofis belgeleri, TXT, RTF, INI, LOG, resim gibi) ayarları düzenleyip PDF haline getirebilirsiniz. Ayrıca “more options” içinnden PDF dosyaları güvenli hale getirmek için “başlık, yazar, konu, anahtar kelime, şifreleme, parola kurulabilir.

“Edit PDF”ye tıkladığınızda dosyaları birleştirebilir, çıkartabilir, dosya ekleyebilir, sayfa ekleyebilir, sayfa silme, sayfa döndürme, yeniden boyutlandırma ve düzenleme yapılabilir.

Özellikler:
Herhangi bir Windows Office dosyasından birini PDF’ye dönüştürebilir.PDF belgelerini yönetebilir. Bölme, damgalama, birleştirme, filigran ekleme, parola koyma gibi düzenlemeler var.Taranmış PDF dosyalarıyla çalışabilir.PDF dosyalarını şifreyle koruyabilir.Tek tıklamayla PDF’leri dışarı çıkartabilir.PDF görüntüleyiciye sahip.Kullanıcı dostu arayüz, kolay kullanıma sahip.PDF to Word, PDF to Powerpoint, PDF to Publisher, PDF to HTML, PDF to resim gibi dönüştürme seçilebilir.
Kısıtlama ve lisans:
Deneme süresi 15 gün ve çıktı dosyaya filigran ekler. Lisanslı kullanmak için satın almalısınız. Fiyatı ise 99.95$’dır.
İndir

490 kez indirildi