Program Access Controller 1.2.0.0

Program Access Controller 1.2.0.0

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
418 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Program Access Controller, bilgisayarınız üzerinde yer alan uygulamaları engelleyebileceğiniz, bloklayabileceğiniz veya şifre korumasıyla koruyabileceğiniz kolay kullanımlı bir güvenlik programıdır.

Piyasada yer alan en etkili ve yenilikçi bilgisayar güvenlik programlarından bir tanesi olan Program Access Controller ile istediğiniz tüm uygulamalarınızı sadece kendi kullanabileceğiniz şekilde kilitleyebilir ve ihtiyaç duyulması durumunda kilidi tekrar kaldırabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey üzerinde bloklama, engelleme veya şifre koruması atama işlemlerini gerçekleştirmek istediğiniz uygulama veya programları sürükle bırak yöntemi veya dosya yöneticisi yardımıyla Program Access Controller içerisine eklemektir. Ardından istediğiniz tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İçerisinde yeni ve benzersiz bir bilgisayar güvenlik teknolojisine yer veren program, gerçekten piyasada yer alan birçok programa göre çok daha başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Bilgisayarınız üzerinde sizden başka hiç kimsenin kullanmamasını istediğiniz program veya uygulamalar varsa Program Access Controller’ı mutlaka denemenizi öneririm.

Program Access Controller Özellikleri:

Tek bir ana şifre ile hem yönetim paneline hem de programlara ulaşabilme Programlar ve uygulamalar için şifre koruması Ebeveyn kontrolü ve çalışanları kısıtlamak için kullanılabilir Sürükle bırak desteği Kısayol tanıma özelliği Şifreli programlara yönetici şifresini bilmeyen erişim sağlayamaz Şifre korumalı program kaldırmaİndir

418 kez indirildi