Program Starter 2.0.14

Program Starter 2.0.14

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
445 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Program Starter, bilgisayarınızda sık sık kullandığınız favori programları kolayca tek bir tıklama ile açmanızı sağlamak için tasarlanan basit bir araçtır. Bilgisayarınızda bulunan tüm programları belirli kategoriler altında listeyen ve bu liste üzerinden tek bir tıklama ile açmanızı sağlayan program oldukça yararlı.

Program içerisindeki listeye yeni program ekleyebilir, varolan programı düzenleyebilir veya listedeki herhangi bir programı kaldırabilirsiniz.

Bilgisayarınıza yeni yüklediğiniz programların EXE dosyaları sürükle bırak yöntemi ile listenize ekleyerek kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda açtığınız programları otomatik olarak tanıyan uygulama, otomatik olarak programı listenize ekler. Bu sayede sizin zaman kazanmanızı sağlar.

Özellikler:

Kolay ve hızlı kullanım Tüm favori porgram ve uygulamalarınızın listesi Liste üzerindeki tüm programları kolayca yedekleme veya başka bilgisayara kopyalama Format attıktan sonra listenizi tekrar eski haline dönüştürme Ses, Fotoğraf, İnternet, İndirme vb. şekilde farklı kategoriler altında program listeleme Sürükle bırak desteği Otomatik program güncellemesi Ücretsiz e-posta desteği Ücretsiz güncelleme

Sürekli kullandığınız favori programlarınızı hızlı ve kolayca açmanızı sağlayan basit bir uygulama olmasına rağmen oldukça işe yarayan Program Starter’ı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

İndir

445 kez indirildi