Simnet UnInstaller 3.1.2.3

Simnet UnInstaller 3.1.2.3

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
572 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Simnet UnInstaller bilgisayarınızda kurulu olan oyunları, programları ve farklı uygulamaları kolay bir şekilde kaldırmanıza izin veren küçük boyutlu, başarılı ve ücretsiz bir programdır. Program her ne kadar Windows üzerinde bulunan program ekle/kaldır ile aynı işlevi yapıyor olsa da kullanıcılara çok daha kolay ve hızlı bir program kaldırma deneyimi sunuyor.

Gerçekten de acemi bilgisayar kullanıcıları için Denetim Masası’nda bulunan program ekle kaldır kullanmak zor gelebilir veya ileri seviye kullanıcılar için çok zaman kaybı gibi görünebilir. Bu noktada Simnet UnInstaller yardımınıza koşuyor ve program kaldırma işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor.

Sıradan program kaldırma yöneticisinin sizlere sunduğu özellikler dışında kaldırmak istediğiniz programlarla ilgili bilgileri Google üzerinde aratmanıza izin veren Simnet UnInstaller aynı zamanda programın üretici sayfasını görüntülemenize de olanak tanıyor.

Klasik Windows program kaldırma aracından sıkıldıysanız Simnet UnInstaller‘ı deneyebilirsiniz ama ileri düzey kaldırma araçları ve ayarları bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

İndir

572 kez indirildi