Windows XP Service Pack 3 (Türkçe)

Windows XP Service Pack 3 (Türkçe)

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
609 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Windows XP işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket haline getirip yayınladığı Service Pack 3 Final sürümüdür. Bir çok yeni güncellemenin bulunduğu bu pakette 1100 tane yama bulunmaktadır. Güncelleme dosyaları içinde güvenlik açıkları için 114 yama, performans ve bakım yamaları, yeni ve eski sürücü yamaları, BSOD düzeltmelerini de içermektedir.

align=”center”>
Önemli Not:

Microsoft tarafından çıkartılan bu güncelleme paketleri bir öncekini içerdiği için SP1 veya SP2 kurmanıza gerek yoktur.
Sisteminize kurmadan önce yedeğini alınız.
Service Pack 3 kurulumu için işletim sisteminizin orijinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orijinalliği doğrulanacaktır.
Bu servis paketi sadece Türkçe sürüm içindir.

Windows XP SP3 ISO sürümünü buradan innDirebilirsiniz. İngilizce işletim sistemi kullananlar ise ilgili servis paketini buradan innDirebilirler.

ÖNEMLİ UYARI :
Bilgisayarında Güvenlik Yazılımı olarak;
Kaspersky Internet Security 6.0 veya 7.0 veya 2009
Kaspersky Anti-Virus 6.0 veya 7.0 veya 2009
Kaspersky Anti-Virus 6.0 Windows İşletim Sistemleri (tüm versiyonlar)
Kaspersky Anti-Virus 6.0 SOS
Ürünlerininden herhangi birini kullanan ziyaretçilerimizin aşağıdaki uyarıyı dikkate alarak Windows XP Servis Paketi 3’ü kurmaları gerektiğini önemle hatırlatırız.

Aksi taktirde Servis Paketi 3 kurulumu esnasında “Sistem Dosyalarına Erişiminizin Engellendi”ğine dair uyarı alacak ve kurulumunuz başarısız olarak sonlandırılacaktır.

Windows XP Servis Paketi 3’ü Sorunsuz Kurmak İçin :
Kaspersky Güvenlik Programınızın Ayarlar menüsünden, Servisler menüsü altındaki, Dahili Koruma modülündeki “Programın Dahili Korumasını Etkinleştir. (kaspersky)” (Programı İngilizce Kullananlar için İngilizcesi Enable Self-Defense dir) kutucuğunun işaretini kaldırıp, pencere alt kısmından Uygula ve Tamam seçenekleri ile Sistem Servisleri Korumasını Devre Dışı Bırakıp, bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Windows XP Servis Paketi 3’ü kurmaya başlayabilirsiniz. Kurulum bittiğinde yukarıda bahsedilen ayarı tekrar aktif ederek sistem servislerinizin korunmasına devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki Uyarı Resmi Olarak Kaspersky Lab tarafından, 1777 içerik numarasıyla, 28.05.2008 tarihinde yayınlanmıştır.
Duyurunun orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki paragrafta linki verilen Duyuru Sayfasında Kaspersky Internet Security 2009 , Kaspersky Internet Security 7.0 ve Kaspersky Internet Security 6.0 versiyonları için resimli anlatım mevcuttur, görsel olarak faydalanabilirsiniz.İndir

609 kez indirildi